אפיון אתר אינטרנט לעסקים


לשיחת ייעוץ חינם! צלצלו: 052-5237444 

לשם מה צריך איפיון אתר ?

פנה אלי לקוח שבבעלותו אולם אירועים עם אתר מרשים וותיק וביקש הצעת מחיר לקידום האתר. בין שאר הדברים הוא אמר לי: "אני מעוניין שהאתר שלי יתקדם למקומות הראשונים בכל החיפושים הרלוונטיים..". הערתי לו שלדעתי המטרה שלו היא לקבל יותר פניות מהאתר בטלפונים או באמצעות טופס יצירת קשר. הוא הסכים איתי.
הרבה אנשי עסקים שבונים אתר לעסק, מקבלים הצעת מחיר לאתר בחברה שעוסקת בבניית אתרים, אבל לא כל כך מבינה בשיווק באינטרנט. מה שקורה, שהאתר נבנה בהתאם לבקשת הלקוח עם הרבה פלאש וצלצולים, האתר אולי נראה מרשים, אבל תכל'ס טלפונים, לא בטוח שהוא נותן הרבה.

אפיון אתר נכון גורם לעלייה ביחסי המרה

אפיון אתר זהו תחום ששייך לאיש מקצוע שמבין ויודע איך להציג את המידע באתר עבור הגולשים הפוטנציאלים ולגרום להם להרים טלפון או ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר.
זה מה שהיה עם אותו לקוח, היה לו אתר מאוד מרשים, אבל מבנה האתר וסידור התכנים  והמודולים היה שגוי. אולי האתר היה מקודם במספר ביטויים שהכניסו לו קרוב ל1000 כניסות בחודש, אבל הטלפונים היו מעטים. מניתוח נתוני הגלישה באתר עולה שהגולשים ביקרו במעט מאוד דפים וגם זמן השהייה שלהם בדף היה קצר.
הסיבה לכך, כפי שכבר אמרתי, זה תכנון לקוי של סידור המידע באתר. במינוח המקצועי זה נקרא חוויית ממשק משתמש. כלומר לגרום לגולש להבין שהגיע למקום הנכון ולהשאיר אותו ככל שיותר זמן באתר וכמובן לגרום לו ליצור קשר או לקנות מוצר וכד'.

למה דווקא אני ?

מנסיוני באיפיון אתרים לעסקים קטנים ולפורטלי עסקים גדולים, יש לי את המידע והניסיון לאפיין לכם את האתר ולדאוג שהמכירות/פניות באתר יעלו באופן משמעותי.
לסיכום, צרו קשר טלפוני איתי וקבלו ייעוץ טלפוני חינם ואם תרצו לקבל שירות ממני, אשמח.
נייד: 052-5237444